O nas

Doświadczenie Naszych ekspertów, zdobyte przy projektowaniu, budowie i serwisowaniu licznych instalacji elektrycznej w przemyśle, biurach i budynkach hodowlanych pokazało, że znaczna część energii jest po prostu tracona. Najczęstszym powodem są zdarzenia awaryjne oraz długotrwale trwających "wycieki" energii.

Zawiłe pozycje na fakturach za energię elektryczną są niezrozumiałe dla zdecydowanej większości Odbiorców. Odczyty zużycia z faktur otrzymywanych w okresach miesięcznych jak i dwumiesięcznych są zdecydowanie zbyt rzadkie aby w odpowiednim czasie zareagować na stan alarmowy. O poniesionej stracie dowiadujemy się zbyt późno.

Dzisiaj, dzięki zaawansowanym urządzeniom pomiarowym i rozwiniętej technologii komunikacyjnej istnieją narzędzia skutecznie zapobiegające wymienionym zdarzeniom. Poprzez platformę Sensat Networks możemy zaoferować Państwu profesjonalną usługę opieki energetycznej i monitoringu zużycia energii elektrycznej, wody, rejestracji temperatury, wilgotności i CO2.

Nasze urządzenia pomiarowe są autonomiczne, spersonalizowane pod instalacje Użytkownika, korzystają z własnej wyodrębnionej sieci internetowej, automatycznie aktualizują oprogramowanie. Ich zainstalowanie nie wymaga od Użytkownika żadnych nakładów inwestycyjnych.

Nasze rozwiązania są z powodzeniem wprowadzone w zakładach produkcyjnych, gospodarstwach hodowlanych, biurach, sklepach, placach budowy, wspólnotach mieszkaniowych, gminach, w oświetleniu drogowym oraz domach jednorodzinnych.

parallax background

Nasz cel to dotarcie do jak największej liczby Odbiorców i wskazanie im jak największych oszczędności w zużyciu energii w zakładzie pracy i domu.

Dołącz do SENSAT NETWORKS już dziś!

Skontaktuj się z nami
Logowanie do systemu